ZROZUMIENIE POTRZEBPERSONALIZACJA ROZWIĄZANIA

ELDORADOMULTIDYSCYPLINATNE POSTRZEGANIE

KREATYWNOŚĆ I WYDAJNOŚĆUKSZTAŁTUJ SWOJE STANOWISKO

ZROZUMIENIE CELUPOTRZEBY
I RACJONALNE
ROZWIĄZANIA

[bt_bb_masonry_portfolio_tiles number=”8″ columns=”4″ gap=”small” category=”” category_filter=”no” show_category_all=”” format=”11,” show_title=”” show_excerpt=”” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” animation=”no_animation” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_masonry_portfolio_tiles]

NASZE BIUROO (APV) NAS

Biuro architektoniczne APV Architekci założyli w 2019 roku architekci: Maciej Tutaj, Paweł Ptak i Dawid Kurek, łącząc wieloletnie doświadczenia zdobywane w innych uznanych pracowniach architektonicznych.

APV Architekci to wszechstronne podejście do projektowania, bogate know-how i identyfikowanie się z ideami i celami klientów. Założyciele biura, podkreślają, że projekt nie jest celem samym w sobie, a jedynie częścią polityki Inwestora i elementem jej sukcesu. Kompleksowe usługi projektowe w wykonaniu specjalistów to pełna analiza oczekiwań i rezultatów oraz koncentrowanie się na strategii i przyświecającej grupie docelowej. Dysponując szeroką wiedzą o kliencie i jego potrzebach, architekci nadają obiektom formy, odzwierciedlające gust klientów i sprawiając, że rozpoznawalne stają się już nie tylko w otoczeniu, ale również charakterystyczne w zasobach klienta.

Jako firma architektoniczna z pasją tworzymy inspirujące oraz niepowtarzalne przestrzenie i miejsca. Zespół pracuje koncepcyjnie, patrząc na ludzkie potrzeby i zmiany społeczne, wykorzystując jednocześnie nowoczesne technologie i rozwiązania. W ten sposób projektujemy miejsca, które ludzie kochają, opowiadają historie i tworzą wyjątkowe emocje.

Szczególnie istotne jest dla nas kreowanie architektury by poprawiała nie tylko jakość życia użytkowników ale i środowiska naturalnego.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z nami z propozycją projektu, wyceną lub po prostu przywitać się. Oto nasze dane kontaktowe.
APV Architekci
ul. Juliusza Lea 202a,
30-133 Kraków
Polska
Telefon kontaktowy
+48/ 695 809 043
Nasz email
biuro@apvarchitekci.pl